Aizdevums bez procentiem ir pieejams šādās kompānijās

Situācijā, kad naudas ir maz, bet to vajag krietni vairāk dēļ kāda sev svarīga mērķa, tad labākais risinājums no dažādiem aspektiem ir aizdevums bez procentiem. Aizņemies aizdevumu līdz 30 dienām, līdz 200 latiem, un nemaksā procentus aizdevuma summai papildus klāt, ko var izdarīt šeit. Kredīts bez procentu likmes paredz to, ka tas ir bez komisijas maksas tikai pirmajā aizdevuma reizē. Labākais aizdevuma risinājums ātrais kredīts ir, jo nevajag ķīlu, nevajag galvotāju, arī liela daļa aizdevēju nepieprasa izziņu no darbavietas, aizdevumu saņemt kontā var jau diezgan ātri, ideālajā gadījumā 15 minūšu laikā. Aizdevumu bez procentu likmes var pieteikt ļoti ātri, taupot gan naudu, gan laiku, ko pavadītu braucot uz kādu filiāli, jo aizdevumu var pieteikt internetā ļoti vienkārši.

Tāpat, aizdevuma iespēja aptver plašus tautas slāņus, kas nozīmē, ka nosacījumi nav tik ierobežoti, ka tikai maza sabiedrības daļa tos var aizņemties. Nē, nosacījumi ir ļoti draudzīgi, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu izmantot pakalpojumu bezprocentu kredīts, ja tāda vajadzība. Protams, ka aizdevuma iestādes ir daudz, taču pamata noteikumi ir ļoti līdzīgi, piemēram, cilvēkam vajag būt vecumā no 20 gadiem, Latvijas pilsonis, ar regulāriem ienākumiem, ar labu kredītvēsturi. Aizdevuma pieteikšanas darbības arī ir ļoti vienkāršas. Sākotnēji pārliecinies, vai viss ir pie rokas, tas ir – mobilais telefons, pēc tam svarīgi ir, lai ir interneta pieslēgums un bankas konts, kādā no Latvijas bankām.

Tad var veikt reģistrāciju izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Piesaki aizdevumu, norādot nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Reģistrēšanās laikā vajadzēs no sava bankas konta nosūtīt vienu santīmu uz aizdevēja bankas kontu, tādā veidā arī aizdevējs uzzina klienta bankas kontu, kurā jāieskaita aizdevuma nauda. Tad jāgaida apstiprinājuma sms no aizdevēja, ja tas ir pozitīvs, tad nauda kontā būs jau drīz vien. Aizdevums bez komisijas maksas ir tikai pirmajā aizdevuma reizē pie tiem ātrā kredīta izsniedzējiem, kuri šādu iespēju piedāvā. Tas nozīmē, ka, ja esi aizņēmies 100 latus, tad arī aizdevuma atmaksas termiņā ir jāatmaksā tieši tāda pati summa – bez papildus procentu likmes, komisijas maksas.

Protams, aizdevējam ir arī savā ziņā risks par šādu iespējas piedāvāšanu klientiem, tādēļ ir jāzina, ka, ja nespēj savlaicīgi atmaksāt aizdevumu bez procentu likmes, tad, tas vairs nebūs bez komisijas maksas, ja pagarināsiet aizdevuma termiņu. Šī samaksa ietver, atkarībā no aizdevēja, lielus procentus, tos nosaka aizdevuma summa un laiks, uz cik ilgu laiku pagarina termiņu. Tādēļ, lai aizdevums bez procentiem būtu tikai izdevīgs, tad jāaizņemas, ja ir skaidra pārliecība, ka nauda būs savlaicīgi. Veicot aizdevuma atmaksu internetbankā, jāņem vērā arī laiks, kas vajadzīgs veiksmīgai naudas darījuma transakcijai (līdz 3 dienām), it īpaši, ja klientam un aizdevējam konts nav vienādās bankās. Aizņematies aizdevumu bez maksas atbildīgi, lai ar nespēju atmaksāt aizdevumu, nesabojātu savu kredītvēsturi.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie aizdevumi:

  • Aizdevumi tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.