Ātrais kredīts, kas risina īslaicīgas naudas problēmas

Jā, ātrais kredīts var palīdzēt, kaut attieksme pret šo pakalpojumi ne vienmēr ir pozitīva. Kur vien skaties un klausies – radio, presē, televīzijā, visur reklāmas par ātro kredītu aizņemšanās iespējām. Reizēm liekas tā popularizācija pārspīlēta, bet tomēr tas ir saprotams, jo konkurence ātro kredītu tirgū ir liela, un, lai piesaistītu klientus un noturētu esošos, popularizēt un reklamēt tieši savu kredītiestādi vajag. Var manīt televīzijā, ka pat ātro kredītu iestādes sāk atbalstīt un sponsorēt sporta komandas, atbalstīt dažādus mūzikas pasākumus, tas liek domāt, ka šāds aizdevuma veids kļūs vēl populārāks un šīs iestādes nevis orientējas tikai uz savu peļņu, bet palīdz arī citiem, domājot ne tikai par savu labvēlību. Bet, kas to lai zina, kas slēpjas zem tā visa, bet katrā ziņā ātrais kredīts ir plaša finanšu nozare Latvijā un, lai pamanītu tieši savu kredītiestādi, tad tiek likti lietā visi iespējamie likumīgie līdzekļi un, noteikti tas ir arī efektīvi, jo gan jau liela daļa tieši izvēlas tās populārākās un vairāk reklamētās kredītiestādes.

Bet nevar aizmirst, ka ikvienam, kuram nepieciešams ātrs aizdevums, ir sava personīgā situācija un ne vienmēr tā populārākā kredītiestāde būs izdevīgākā tieši šobrīd konkrētam cilvēkam. Tādēļ svarīgi ir nevis izvēlēties kaut kādu ātrais aizdevums kredītiestādi no, kuras aizņemties ātro kredītu, bet gan apbruņoties ar mazliet pacietības un izskatīt, un salīdzināt vairākas ātrā kredīta kredītiestādes. Ko salīdzināt? Jāsalīdzina uz cik ilgu laiku aizdod, kādu summu, kādi nosacījumi ir par personu, kura var pieteikties ātrajam kredītam, tad drošības labad arī jāsalīdzina, cik lieli procenti ir, ja pagarina ātrā kredīta atmaksas termiņu. Un, lai salīdzinātu dažādus ātrā kredīta aizdevējus, nebūt nebūs jāskraida pa visām filiālēm un jāstāv rindā, lai noskaidrotu sev vēlamo informāciju. Viss ir izdarāms ērti, mājās esot, tik vajag datoru ar interneta pieslēgumu un sev ērtā laikā var apskatīt dažādus piedāvājumus.

Kad ir izvēlēta konkrētā ātrā kredīta kredītiestāde no kuras aizņemties kredītu, tad arī pieteikt ātro kredītu ir viegli, jo to var izdarīt arī mājās pie sava datora. Tā ir laba, ērta iespēja, jo taupa cilvēka laiku un mūsdienās, kad liela dienas daļa paiet pie datora izklaidei vai darbam, tad labi, ka var pieteikt ātro kredītu internetā. Visa informācija ir norādīta un uzrakstīta mājas lapā. Cilvēkam tik rūpīgi jālasa, jāaizpilda prasītie lauki un jāseko norādēm. Pēc ātrā kredīta nebūs jādodas uz filiāli tai pakaļ, bet gan aizdevējs to ieskaitīs klienta bankas kontā, kas ir arī liels plus, jo padara ērtu, ne tikai ātrā kredīta pieteikšanu, bet arī saņemšanu.

Ātrs aizdevums ir ar salīdzinoši vienkāršiem nosacījumiem, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu aizņemties ātro kredītu. Ir daži nosacījumi, kuri iespējams, arī padara ātro kredītu tik populāru situācijās, kad vajag steidzami naudu. Piemēram, lai aizņemtos ātro kredītu, nevajag ieķīlāt kādu klientam svarīgu lietu. Protams, ka tas ir labi, jo mazāks risks, tomēr risks paliek, ja pārkāpjat līguma nosacījumus, jo tad var tikt sabojāta kredītvēsture. Jo ne visiem, kuriem vajadzīgs ātrs aizdevums, ir ko ieķīlāt, tādēļ īstermiņa aizdevums ir ļoti izdevīgs.

Šķiet mazliet neticami, bet ir ātrā kredīta kredītiestādes, kuras piedāvā ātro kredītu bez darba vietas. Vairāk jābrīnās nevis par pašu piedāvājumu bet par cilvēkiem, kuriem nav darba vieta, kura paredz pastāvīgus ienākumus, bet tik un tā aizņemas ātro kredītu. Protams, nevienu nevar nosodīt, jo ikvienam ir sava personīgā situācija, un, ja nauda ir vajadzīga ātri, tad ātrs aizdevums var būt glābiņš. Tikai cilvēkam, kuram nav darba vieta, ir jāatceras, ka ir jābūt pārliecinātam, ka spēs atmaksāt ātro aizdevumu savlaicīgi, lai nesabojātu savu kredītvēsturi.

Vēl viens cilvēku pievilināšanas piedāvājums no ātro kredītu piedāvājuma klāsta, kurš patiesi ir izdevīgs – pirmais kredīts bez maksas jeb bez procentiem. Tas piedāvā pirmajā reizē aizņemties ātro kredītu un atmaksas termiņā atmaksāt tikai to pašu summu, papildus nepieskaitot procentu likmes. Tas noteikti ir labs piedāvājums, bet var arī ļoti viegli neapdomīgi uzķerties uz šī piedāvājuma un pēcāk nožēlot, ka aizņēmās ātro kredītu, jo grūti to atmaksāt. Tādēļ, kā ikviena ātrā kredīta reklāma arī norāda, ka aizņemties vajag atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt ātro aizdevumu. Jo svarīgi ir, lai aizņemtā naudas summa nes prieku par mazo mērķu realizāciju, nevis pārdzīvot un iekulties nepatikšanās.

Šis aizdevums nevelti saucas tā, jo tiešām ātri var aizpildīt kredīta pieteikumu, to nosūtīt un saņemt naudu savā kontā. Daudzas ātrā kredīta iestādes pat sola to saņemt 15 minūšu laikā, pēc kredīta līguma apstiprināšanas. Tādās neplānotās situācijās, kad saprot – vajag naudu ātri, tad tieši ātrais aizdevums ir īstais risinājums. Tiesa gan, tas neparedz aizdot ļoti lielas naudas summas, tām ir citi kredīta veidi, taču ātrais aizņēmums visbiežāk ir pāris simtu latu summā un atmaksas termiņš arī nav garš, visbiežāk 30 dienas. Protams, katrai kredītiestādei ir savi nosacījumi un kādas tobrīd spēkā esošas akcijas, tādēļ konkrēti pateikt summas un termiņus nevar, jo katram ātrā kredīta uzņēmumam tie ir savi, var tik norādīt aptuvenos skaitļus. Tas ir arī labi, jo tad cilvēks, lai noskaidrotu precīzi, ieiet kredītiestādes lapā un uzzina visu nepieciešamo informāciju.

Pats par sevi ātrais aizdevums ir labs piedāvājums, kur aizņemties naudu, jo ne vienmēr ir iespēja un vēlme apgrūtināt savus radus/draugus ar savām īslaicīgajām finanšu problēmām un lūgt aizdevumu. No vienas puses tas ir drošāk, bet no otras puses, tomēr ir liels risks sabojāt attiecības, ja nauda netiek atmaksāta. Tādēļ var uzticēties finanšu profesionāļiem un aizņemties ātro kredītu internetā. Galvenais cilvēkam, kurš aizņemas, ir aizņemties saprātīgi un apzināties, ka pašam būs arī jāatmaksā aizņemtā nauda.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti:

  • Ātrais kredīts tiek ņemts, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.